İletişim

İletişim Hem ülkemizde hem de dünya çapında nakliye konusunda sizlere kusursuz bir hizmet sağlayan Şişli Evden Eve Nakliye deneyimli elemanları ile birlikte çalışmalarını devam ettirmektedir.

İletişim kurduğumuz İran, Suriye, Özbekistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan, Tacikistan, Romanya, Lübnan, Almanya, Irak, Rusya, Kıbrıs, Yunanistan, Gürcistan, Pakistan, Afganistan, Ürdün, Dubai, Kırgızistan ve Romanya ile nakliyat çalışmaları yapmaktadır.

Şişli Evden Eve Nakliye İletişim Firmasının Telefon Numaraları Geniş araç filosuyla ve deneyimli elemanlarıyla birlikte sizlere en kusursuz hizmeti sağlayan Şişli Lojistik sayesinde dilediğiniz miktardaki yükü en kısa sürede verdiğiniz adrese ulaştırabilirsiniz.

Uluslararası alanda ağır yük taşımacılığında öncü olan firma hem şehir içi, şehirler arası hem de farklı ülkelere taşımacılık yapmaktadır. Malınız hiçbir hasar oluşmadan özenle taşınır.

Merkezi İstanbul’da olan firmanın İletişim’de bulunduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Hatay, İran, Almanya’da şubeleri bulunmaktadır. İletişim sayfasından nakliye, nakliyat ve ağır taşımacılık ile alakalı detaylı bilgi alabilmek için telefon numaralarımızdan arayabilir veya mail atabilirsiniz.

05455066066