Nakliyat Platformu

Nakliyat Platformu ; Biliyoruz ki çok harika bir ülkeye sahibiz bir çok ülkede olmayan dört mevsimi yaşıyoruz.

Her mevsimin ayrı ayrı güzellikleri olmasıyla beraber bir çok zorluğu da bulunmaktadır.

Kış oldukça zor geçer bu nedenle genellikle kimse yerinde çok mecburi olmadığı sürece şehirler arası yada şehir içi taşınmayı tercih etmemektedir.

Tabi ki de bir çok işin yoğunluğu yaz sezonunda olmaktadır.

Evden eve işinde yaz sezonunda oldukça yoğun geçmektedir.

Okulların kapanışı ile birlikte tatil sezonu da başlamış olmaktadır. Tatil,kimileri için dinlenmek, kimileri için gezmek, kimileri için ise taşınmak yada iş ve çalışmak anlamına gelmektedir.

Kent yoğunluğundan kargaşasından bunalanlar tatile yada yazlıklarına geçerler.

Nakliyat Platformu

İller arası evden eve sigortalı taşımacılık olarak tanıtımlarda bulunan bazı nakliye firmaları sadece şehir içinde yaptıkları ev nakliyesine sigorta sağlamaktadır. Kesin olarak şehirler arası ev nakliyat sigorta yapan firmalara vermelisiniz.

Böyle bir durumda nakliye firmanız sigorta yapmaktan kaçınıyor ise, hiç tereddütsüz firmanızı değiştirmelisiniz. Genellikle iller arası nakliyeler oldukça uzun süren zaman zarfında gerçekleşir.

Taşınan evinizde eşyalarınız ne kadar detaylı ambalaj yapılsa da, ülkemizde yol durumları çok karışık genel olarak bir çok ilimizde yol tadilatı nedeniyle yollardaki problemler çoğu zaman ev taşıma nakliyeciliği gecikmektedir.

Bu sorunlardan dolayı seçtiğiniz nakliye firmaları sizlere zorunlu sigortalı nakliye imkanı mecburi bir şekilde sunmalıdır. Eşyalarınızı araca taşırken yada araçtan eşyalarınız indirilirken taşıma esnasında herhangi bir zarar görme ihtimali oldukça azda olsa, bir çok eşyanın zara görmesi ambalaj yada taşımaktan kaynaklanmamaktadır. Yolların engebeli olması,yada ani manevralardan, veya aracın aşırı hız yapmasında da kaynaklanabilir.

Bu neden ve çıkabilecek sorunlardan dolayı tedbirli davranmalısınız. Nakliye ücretleri düşünülmemeli ve kesinlikle bu konuları göz önünde bulundurarak sigorta konusunda oldukça itinalı davranarak eşyalarınızı sigorta yapmalısınız.

Sigorta taşımacılıkta uygulanması ev nakliyat firması, bütün ev eşyalarınızın tümünü sigortalayarak, teslimat sonrası firma personeli eşyalarınızın genelini sizin ile birlikte detaylı olarak kontrol yaparlar ve eşyalarınız içerisinde herhangi bir ürününüz zarar görmüş ise hasar tespit tutanağı tutulur ;

Daha sorasında isteyiniz üzerine ücreti veye aynı değerde sizlere yenisi getirilmektedir. Tabi ki sizlerde tam teşekkürlü bir firmayla çalışmanın avantajlarını tecrübe etmiş olarak mutlu ve güvenle yeni hayatınıza başlamak için yerleşmeye başlarsınız.

05455066066