Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat olarak yılların vermiş olduğu deneyimle birlikte evden eve nakliyat hizmetini siz müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız. Nakliye Alanında tecrübeli ve profesyonel ekibimiz ile 2020 model eşya taşıma araçlarımız ile evden eve nakliyat hizmetini vermekteyiz. Başta Şişli olmak üzere diğer yakın ilçelere de hizmet veriyoruz.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Şirketi

Sarıyer Evden eve nakliyat hizmetinde bizi tercih ettiğiniz andan itibaren belirlenen bir günde, belirlenen zaman dilimi içerisinde personelimiz evinize gelir.

Evinize gelen ekspertiz tarafından eşyalar incelenir. Eşyaların incelenmesinin amacı eşyanın taşınma gününde herhangi bir aksilik yaşanmamasıdır.

Evinize gelen eksper tarafından tüm eşyaları inceler ve eşyaların envanter listesi oluşturulur. Listenin oluşturulmasının ardından eşya miktarı ile orantılı araç belirlenir.

Bunun yanı sıra eşya taşınması sırasında çalışacak personel sayısı, kullanılacak taşıma aletleri ve ambalajlama paketlerine karar verilir. Detaylar müşteri ile birlikte incelenip karar verildikten sonra anlaşma için adım atılır. Anlaşma sağlanmasının ardında sigorta kapsamında eşyaların taşınması yapılır.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Firmaları

Yapılan eşya sigortası ile şehir içi ve şehirlerarası tüm taşımacılık işlemleri garanti altına alınır.

Eşya sigortası tüm hizmetlerde geçerlidir. Anlaşmış olduğumuz bir sigorta firması vardır.

Allianz sigorta firması ile 50.000 TL değerinde sigorta yapılır. Sigortanın amacı eşyalara zarar gelmesi, çalınması ve olabilecek tüm doğal afetlere karşı eşyaların korunmasını sağlamaktır.

Tüm bu özelliklerinden dolayı geniş kapsamlı eşya sigortası olma özelliğini taşımaktadır.

Sarıyer Evden Eve Nakliye

Taşınma tarihi geldiğinde personeller ile birlikte evinizin önüne aracımız gelir. Şişli Nakliyat bünyesindeki personellerimizin ilk başta evinizde bulunan mobilya eşyaların demonte işlemini gerçekleştirir.

Bunun nedeni mobilya eşyaların taşınmasının zor olmasıdır. Ayrıca taşınma esnasında zarar görmemesi gerekmektedir. De monte işlemi personellerimiz tarafından yapıldıktan sonra birinci kalitede olan ambalajlama malzemeleri ile paketlenir.

İstanbul Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Eşyalar türlerine göre farklı malzemelerle paketlenir. Elektrikli ev eşyaları için havalı naylon, streç kullanılır. Paketleme işleminin ardından özel eşya boyutuna uygun olan yere koyulur.

Kumaş, deri koltuk gibi eşyalar ilk önce streç daha sonra havalı naylon kullanılarak paketlenir.
Cam türündeki eşyalar kraft kağıtlara ve havalı naylonlara sarılarak köpüklü kolilere koyulur. Evinizde bulunan eşyaların ambalajlanması dikkatli ve kaliteli bir şekilde yapıldıktan sonra araca yüklenir ve talep edilen adrese götürülmek üzere yola çıkar.

Evden eve nakliyat hizmetinden sizde yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, müşteri temsilcimizden yardım alabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli taşımacılığın adresi Alibaba Nakliyat ile eşyalarınızı sorunsuz şekilde taşıtabilirsiniz.

Sarıyer Bölgesinde Hizmetlerimiz : Ev Taşıma, Ofis Taşımacılığı, Villa Taşıma, Şirket Taşıma, Nakliye, Taşımacılık, Şehirlerarası taşımacılık.

Ayazağa Baltalimanı Bahçeköy Bahçeköy Kemer Bahçeköy Yenimahalle Büyükdere Cumhuriyet Çayırbaşı Darüşşafaka Demirciköy Derbent Emirgân Fatih Sultan Mehmet Ferahevler Garipçe Gümüşdere Huzur İstinye Kâzım Karabekir Kısırkaya Kilyos Kireçburnu Kocataş Maden Maslak Merkez Pınar Poligon PTT Evleri Reşitpaşa Rumeli feneri Rumelihisarı Rumelikavağı Tarabya Uskumruköy Yeniköy Yenimahalle Zekeriyaköy

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

05455066066